ARA
Filters
Kapat
Kategorideki ürünleri göster Zeytin & Zeytinyağı

Zeytin & Zeytinyağı

Yeşilimsi erken sıkmayı, altın sarısı geç hasatı mutfağınızdan eksik etmeden; zeytinin de kırmasını, selesini, çiziğini doya doya yemeden olmaz.

 

Zeytin & Zeytinyağı

Yeşilimsi erken sıkmayı, altın sarısı geç hasatı mutfağınızdan eksik etmeden; zeytinin de kırmasını, selesini, çiziğini doya doya yemeden olmaz.

 

SIRALA
SAYFADAKİ ÜRÜN
GÖSTERİM

İstanbul

Nar, meyveyi elle topladığı zeytinle beraber işleyerek benzersiz bir lezzet çeşitliliği sunuyor. Aroma ya da renklendirici gibi katkı maddeleri eklemeden, tamamen doğal. ?Rengini capcanlı kırmızı biberden alan acı kırmızı biber çeşnili zeytinyağı, sizi önce rengiyle, sonra da lezzeti ile cezbedecek.
21,90 TL 14,90 TL

İstanbul

Elinizle dokunabildiğiniz 200 yıllık neler var çevrenizde, bir bakın. 200 yıllık Beylik zeytinleri Antalya Manavgat'ın en canlı, en uzun ömürlü zenginlikleri arasında. NAR onları sizin için dalından topluyor. Sıcak iklimin oluşturduğu bir mikroklima alanında, az rüzgara maruz kalan bu zeytin, yakıcı ve güçlü bir aromaya sahip. Belki de, Yörük beylerinin yazdığı destanlara tanıklığını taşıyor içinde yüzyıllardır. Şimdi, bir bir berrak şişesine sığmış yeni öykülerde.
34,90 TL

İstanbul

Güçlü bir protein, vitamin ve fosfor kaynağı olan Antep fıstığı kan şekerinin yükselmesini önleyici etkisiyle şeker hastalarının da rahatlıkla kullanabileceği bir besin. Nar; Antep coğrafi işaretini taşıyan fıstık ağaçlarının meyvesinden katkısız, doğal presleme yöntemiyle faydalı bileşenleri korunarak elde edilen yağını, Antep’in “yeşil altını”nı sunuyor. Antep fıstığı yağı yüksek oranda çoklu ve tekli yağ asitleri içeren Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerini bolca bulunduruyor. Sahip olduğu Pro-Vitamin B5’in saç dökülmelerini azalttığı, E vitamininin cildin sağlıklı ve parlak kalmasını sağladığı biliniyor. Doğal aroması ve hoş kokusu sayesinde kullanıldığı yemeklerde hemen farkediliyor. Özellikle kırmızı et ve balıkta, salatalarda, soslarda, hamur işlerinde, tatlılarda, baklava  ve dondurmada kullanılmaya uygun bir lezzet ve içeriğe sahip.
54,90 TL

Balıkesir

Özellikle antioksidan özelliği taşıyan zeytinyağları ile ünlenmiş olan Laleli'nin koleksiyonundan olan bu zeytinyağı, kesinlikle denemeniz gereken bir ürün. Akdeniz'in tarihi ile harmanlanmış bu özel ürün ile çok özel meze ve salatalar yaratabileceksiniz.
13,90 TL 8,90 TL

Balıkesir

Laleli'nin çeşnili zeytinyağları meşhurdur. Klasik zeytinyağı anlayışına yeni bir soluk getirerek farklı lezzetleri birbiri ile harmanlayarak ortaya enfes bir tat çıkartan Laleli'nin bergamot çeşnili zeytinyağı ile kahvaltılar artık daha zevkli ve daha keyifli.
14,50 TL 8,90 TL

Balıkesir

Klasik zeytinyağı anlayışına yeni bir soluk getirerek farklı lezzetleri birbiri ile harmanlayarak ortaya enfes bir tat çıkartan Laleli'nin biberiye çeşnili zeytinyağı ile kahvaltılar artık daha zevkli ve daha keyifli. Biberiye olarak tanıdığımız güzel kokulu, soluk mavi renkli bu bitkinin aroması zeytinyağına bambaşka bir tat katıyor. Siz de bu ürünü zeytinleriniz, peynirleriniz ve domateslerinizle harmanlayabilirsiniz.
14,50 TL

Bursa

Çeşitli baharat ve turşularla marine edilmiş  bir üründür. Baharat kullanımı çok itinalı yapılmış ve sonucunda zeytinlerde hafif, rahatsızlık vermeyecek bir marinasyon sağlanmıştır. Biber ve yeşil zeytinin uyumunu Sofrana'nın biberli yeşil zeytininde yaşayın. Kahvaltı sofralarınıza birebir uyacak olan biberli yeşil zeytinleri çeşnili zeytinyağları ile tatlandırabilirsiniz.
11,90 TL 8,90 TL

Bursa

Gemlik bölgesi dağ köyleri zeytinlerinden hazırlanmıştır. Tuz oranı yaklaşık olarak %6'ya düşürülmüştür. Büyük boy gemlik zeytini, kahvaltıda en çok keyif alacağınız kahvaltılıklardan biridir. Büyük boy olmasından dolayı bu gemlik zeytini, ağızda enfes bir tat bırakır. Beyaz peynir ve domates ile tadına tat katabileceğiniz Sofrana'nın büyük boy gemlik zeytinlerini sofranızdan eksik etmek istemeyeceksiniz.
11,90 TL

Balıkesir

Laleli'nin çeşnili zeytinyağları meşhurdur. Klasik zeytinyağı anlayışına yeni bir soluk getirerek farklı lezzetleri birbiri ile harmanlayarak ortaya enfes bir tat çıkartan Laleli'nin çay çeşnili zeytinyağı ile kahvaltılar artık daha zevkli ve daha keyifli.  Çay ile birleştiğinde ilginç ve farklı bir tada bürünen bu zeytinyağı eşliğinde muhteşem kurabiyeler ve börekler yaratabileceksiniz.
14,50 TL 8,90 TL

Bursa

Çeşitli baharat ve turşularla marine edilmiş  bir üründür. Baharat kullanımı çok itinalı yapılmış ve sonucunda zeytinlerde hafif, rahatsızlık vermeyecek bir marinasyon sağlanmıştır. Özellikle kahvaltıda çekirdeksiz zeytinin rahatlığı gibisi yoktur. Ağzınıza attığınız anda damağınızda dağılacak ve enfes bir tat bırakacak olan Sofrana'nın çekirdeksiz yeşil zeytinleri ile kahvaltı sofranız tamamlanır.
11,90 TL

Balıkesir

Edremit Bölgesi Kaz Dağları eteklerinde yer alan, Avcılar köyündeki bahçede, olgunlaşmamış zeytinler Ekim ayı başında yere değmeden toplanır. Aynı gün içinde +27 °C’nin altında hijyenik koşullarda soğuk sıkım (cold press) yöntemiyle sıkılarak, sınırlı sayıda üretilir. Geleneksel yöntemlerle, en doğal haliyle şişelere doldurulur. Ovilo Erken Hasat Naturel Sızma Zeytinyağları yoğun yeşil, meyvemsi tat ve kokuya sahip 0.3 asit değerindedir.
34,90 TL

Balıkesir

Erkenden hasat edilmiş zeytinlerden elde edilen bu doğal zeytinyağı ile bir meze hazırladığınızda günlük kullanımda tükettiğiniz zeytinyağı ile arasındaki farkı hemen anlayacaksınız. Hafifliği ve yumuşaklığı ile yemeklerden sonra şişkinlik hissi vermez ve daha sağlıklı besin alternatifleri sunar.
29,90 TL 24,90 TL

Balıkesir

Edremit Bölgesi Kaz Dağları eteklerinde yer alan, Avcılar köyündeki bahçede, olgunlaşmamış zeytinler Ekim ayı başında yere değmeden toplanır. Aynı gün içinde +27 °C’nin altında hijyenik koşullarda soğuk sıkım (cold press) yöntemiyle sıkılarak, sınırlı sayıda üretilir. Geleneksel yöntemlerle, en doğal haliyle şişelere doldurulur. Ovilo Erken Hasat Naturel Sızma Zeytinyağları yoğun yeşil, meyvemsi tat ve kokuya sahip 0.3 asit değerindedir.
14,90 TL

Balıkesir

Özellikle antioksidan özelliği taşıyan zeytinyağları ile ünlenmiş olan Laleli'nin koleksiyonundan olan bu zeytinyağı, kesinlikle denemeniz gereken bir ürün. Erken hasat döneminde toplanıp işlenen zeytinlerden elde edilen bu zeytinyağını ile yine Laleli'nin zeytinleri üzerinde gezdirin, oldukça hoş bir uyum ortaya çıkacak.
39,90 TL

Balıkesir

Laleli'nin çeşnili zeytinyağları meşhurdur. Klasik zeytinyağı anlayışına yeni bir soluk getirerek farklı lezzetleri birbiri ile harmanlayarak ortaya enfes bir tat çıkartan Laleli'nin fesleğen çeşnili zeytinyağı ile kahvaltılar artık daha zevkli ve daha keyifli.
14,50 TL

Bursa

İşte karşınızda yepyeni, sıradışı bir kahvaltılık: Fırınlanmış siyah zeytin. Gemlik yöresine ait zeytinler, standart zeytin üretimi prosedürlerinden geçtikten sonra fırınlanır ve gerçek lezzetine kavuşmaları sağlanır. Türkiye'de sadece Nebioğlu Zeytincilik tarafından üretilen bu eşsiz lezzete sizin de bayılacağınıza eminiz. Üstelik bu zeytinler, fırınlandıktan sonra asla acı tat içermez ve az tuzludur; bu nedenle kahvaltı sofralarınız için idealdir. "Fırınlanmış siyah zeytini nasıl tüketebilirim?" diye hala kafanızda soru işaretleri varsa, kahvaltıda üzerine zeytinyağı gezdirerek servis etmenin yanısıra çekirdeğini çıkararak tost veya sandviçlerinize de ekleyerek enfes tatlar yaratabilirsiniz.
19,90 TL

Balıkesir

Laleli'nin çeşnili zeytinyağları meşhurdur. Klasik zeytinyağı anlayışına yeni bir soluk getirerek farklı lezzetleri birbiri ile harmanlayarak ortaya enfes bir tat çıkartan Laleli'nin kırmızı biber çeşnili zeytinyağı ile kahvaltılar artık daha zevkli ve daha keyifli.
14,50 TL

Balıkesir

Naturel Sızma Zeytinyağı“Naturel sızma zeytinyağı nedir, diğer zeytinyağından ne farkı vardır?” sorusunun cevabıyla başlarsak, naturel sızma zeytinyağı asit derecesi en düşük ve en kusursuz zeytinyağıdır. Sadece mekanik yöntemlerle ve en çok 28 derece sıcaklık altında üretilen naturel sızma zeytinyağı hiçbir kimyasal işlem içermez. En kaliteli zeytinler ağacından özenle toplanır, yıkanır, sızdırılıp filtrelenir. Tüm bu işlemler ne kadar kısa sürerse zeytinyağı o kadar iyi olur. Naturel sızma zeytinyağını yediğinizde ağzınızda çok hafif bir acılık hissedersiniz, işte bu tat doğallığın tadı. Tüm yiyeceklerin tadına tat katan zeytinyağları arasında naturel sızma zeytinyağı, birinci sınıf bir zeytinyağı olarak sofralarınızın başının tacı olacak.
25,90 TL 19,90 TL

İstanbul

Tarsus'ta yetiştirilen Sarıulak zeytinleri yüksek aromasıyla hemen kendini belli eden,neredeyse meyve olarak adlandırılacak özelliklere sahip. Nar'ın kurak iklim şartlarında yetişmeyi başaran bu zeytinden elde ettiği yağ, yoğunluğuyla ağızda sanki küçücük zeytin tanecikleri bırakıyor.
34,90 TL

Balıkesir

Edremit Bölgesi Kaz Dağları eteklerinde yer alan, Avcılar köyündeki bahçelerde, olgunlaşmamış zeytinler Ekim ayı başında yere değmeden toplanır. Aynı gün içinde +27 °C’nin altında hijyenik koşullarda soğuk sıkım (cold press) yöntemiyle sıkarak, sınırlı sayıda üretilir. Geleneksel yöntemlerle, en doğal haliyle şişelere doldurulur. Ovilo Naturel Soğuk Sıkım Zeytinyağları yoğun yeşil, meyvemsi tat ve kokuya sahip 0.5 asit değerindedir.
24,90 TL

İstanbul

Lezzeti ve iştah açan doğal rengi ile yeşil zeytinin sofralara sunduğu zenginlik onun binlerce yıllık köklerinden geliyor. Raya’nın yeşil zeytini, Adana’nın bereketli ikliminde sabırla ve ihtişamla büyüyen görkemli zeytin ağaçlarından elde ediliyor. A vitamini, demir ve kalsiyum bakından siyah zeytine göre daha zengin olan, ağız kokusu sorununun giderilmesine katkıda bulunan yeşil zeytini her gün tüketmenizde büyük yarar var.
16,90 TL

İstanbul

Sağlıklı ve lezzetli kahvaltıların vazgeçilmezi olan siyah zeytin, sonsuz faydaları ve mutfaktaki sonsuz kullanım alanları ile doğanın insana verdiği en değerli besinlerden biri. Raya’nın siyah zeytini, Adana’nın verimli topraklarında yetiştirilen uzun ömürlü ve cömert zeytin ağaçlarından elde ediliyor. Hücreleri yenileyen, cildi besleyen, kemik gelişimine yardımcı olan, dokuların yaşlanma hızını azaltan, mide asitlerini düzenleyerek gastrite karşı koruyucu özelliği bulunan, kalp sağlığı açısından büyük öneme sahip siyah zeytine siz de günlük beslenmenizde bolca yer verin.
17,90 TL 14,90 TL

Bursa

Gemlik bölgesi, dağ köylerinde yetişen zeytinler en iyisidir ve özellikle kahvaltı sofranızdan hiç eksiketmemenizi tavsiye ederiz. Sofrana’nın bu büyük boy Gemlik zeytini, tam damağınıza göre. Tadınabakmanızı öneririz, tuz oranı yaklaşık olarak %6'ya düşürülmüştür. Zeytinkoliklerin çok seveceği bu lezzete beyaz peynir ve domates çok yakışacak.
9,90 TL

Muğla

Gemlik tipi zeytinlerin limonlu salamura yapılması ile oluşan benzersiz bir lezzet... Boya, kostik gibi hiçbir katkı maddesi içermeyen zeytinler tamamen doğaldır. Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi bu zeytinin yanına yine Olive Farm'ın diğer zeytin çeşitlerinden ve çeşnili zeytinyağlarından eklemeyi ihmal etmeyin.
19,90 TL

Balıkesir

Laleli'nin çeşnili zeytinyağları meşhurdur. Klasik zeytinyağı anlayışına yeni bir soluk getirerek farklı lezzetleri birbiri ile harmanlayarak ortaya enfes bir tat çıkartan Laleli'nin sarımsak çeşnili zeytinyağı ile kahvaltılar artık daha zevkli ve daha keyifli. Özellikle meze yapımında kullanmanızı tavsiye ederiz; sarımsağın zeytinyağı ile birleşmesinden ortaya çıkan uyuma bayılacaksınız.
14,50 TL 8,90 TL

Bursa

Sofrana'nın sarımsaklı ve defneli karışık yeşil zeytini, çeşitli baharat ve turşularla marine edilmiş bir üründür. Baharat kullanımı çok itinalı yapılmış ve sonucunda zeytinlerde hafif, rahatsızlık vermeyecek bir marinasyon sağlanmıştır. Sarımsak, defne ve yeşil zeytinin uyumuna bu üründe şahit olabilir ve kahvaltı masanıza yeni bir tat getirebilirsiniz.
11,90 TL

Balıkesir

Laleli'nin çeşnili zeytinyağları meşhurdur. Klasik zeytinyağı anlayışına yeni bir soluk getirerek farklı lezzetleri birbiri ile harmanlayarak ortaya enfes bir tat çıkartan Laleli'nin yeşil biber çeşnili zeytinyağı ile kahvaltılar artık daha zevkli ve daha keyifli.
14,50 TL

Muğla

Zeytin ezmesi denilince akla ilk olarak siyah zeytin ezmesi gelse de yeşil zeytin ezmesi de kahvaltı sofralarının en leziz öğelerindendir. Yeşil zeytin ezmesi tarifleri birçok yerde bulunuyor olsa da yeşil zeytin ezmesini layıkıyla yapmak herkese nasip olmaz. Yeşil zeytin ezmesini ekmeğinize sürüp afiyetle yiyebileceğiniz gibi tostlarınıza da sürebilirsiniz. Kaşar peynirli tostunuzun içine süreceğiniz yeşil zeytin ezmesi ile tostunuzu renklendirebilir ve lezzetlendirebilirsiniz. Dilerseniz domates de ekleyebilirsiniz. Yeşil zeytin ezmeli tarifler arasında kendi damak tadınıza uygun olarak makarnalar, poğaçalar da yer almakta. Rengiyle de çok güzel bir görüntüye sahip olan yeşil zeytin ezmesi, zeytinden alacağınız lezzeti ikiye katlıyor.
11,90 TL

Bursa

Zeytin ezmesi, tuzu azaltılmış birinci sınıf Gemlik zeytinlerinden elde edilmiştir. Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. Üretim sürecinde zeytinin kendisinden çıkan yağı ile birlikte kavanozlanarak pastörize edilmiştir. Sofrana'nın zeytin ezmesini çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz. Krem peynir ve tereyağı ile ekmeğinize süreceğiniz gibi, kaşar peyniri ve domates ile birlikte ekmek arasına sürüp tost makinasına atabilirsiniz. Sofrana'nın zeytin ezmesi sayesinde zeytinin ezme halini çok seveceğinize eminiz. Ayrıca bu ürün sayesinde zeytin ezmesi tarifi aramanıza da gerek kalmayacak.
9,90 TL

Manisa

Çekirdeksiz siyah ve yeşil zeytin dilimleri, marine biberler ile buluştu. Manisa'nın Spil Dağı'nın derin vadileri ve dere yatakları, bu markaya da adını vermiş, lezzetine lezzet katmış. Hem meze olarak sofrada yer edinebilecek, hem de kahvaltıda klasik lezzetlerin değişmiş hali ile damak tadınıza uyacak bu ürünleri tatmanızı şiddetle öneririz.
9,90 TL 4,90 TL