ARA
Filters
Kapat
Kategorideki ürünleri göster Zeytin & Zeytinyağı

Zeytin & Zeytinyağı

Yeşilimsi erken sıkmayı, altın sarısı geç hasatı mutfağınızdan eksik etmeden; zeytinin de kırmasını, selesini, çiziğini doya doya yemeden olmaz.

 

Zeytin & Zeytinyağı

Yeşilimsi erken sıkmayı, altın sarısı geç hasatı mutfağınızdan eksik etmeden; zeytinin de kırmasını, selesini, çiziğini doya doya yemeden olmaz.

 

SIRALA
SAYFADAKİ ÜRÜN
GÖSTERİM

İzmir

Yüksek kaliteli zeytinyağı zengin ve farklı aromalara sahiptir, soğuk sıkım bunu yağda saklamaya yardımcı olur. Yağın tenekede yada koyu renk cam şişede saklanması mevcut aromasının uzun süre saklanmasına yardımcı olur. ?Tadında acılık ve yakıcılık orta derecededir.
29,90 TL 24,90 TL

Balıkesir

Laleli'nin çeşnili zeytinyağları meşhurdur. Klasik zeytinyağı anlayışına yeni bir soluk getirerek farklı lezzetleri birbiri ile harmanlayarak ortaya enfes bir tat çıkartan Laleli'nin acı kırmızı biber çeşnili zeytinyağı ile kahvaltılar artık daha zevkli. Özellikle acıseverleri sevindirecek olan bu zeytinyağı sayesinde mezeler daha acı, daha baharatlı.
14,50 TL

İstanbul

Nar, meyveyi elle topladığı zeytinle beraber işleyerek benzersiz bir lezzet çeşitliliği sunuyor. Aroma ya da renklendirici gibi katkı maddeleri eklemeden, tamamen doğal. ?Rengini capcanlı kırmızı biberden alan acı kırmızı biber çeşnili zeytinyağı, sizi önce rengiyle, sonra da lezzeti ile cezbedecek.
21,90 TL 16,90 TL

Bursa

Çeşitli baharat ve turşularla, acılı salamurada marine edilmiş bir üründür. Baharat kullanımı çok itinalı yapılmış ve sonucunda zeytinlerde hafif, rahatsızlık vermeyecek bir marinasyon sağlanmıştır. ?Yeşil zeytin ve acının uyumu meşhurdur. Acılı biber dolgulu yeşil zeytin nasıl elde edilir diye soracak olursanız, cevabını Sofrana'nın ürününde bulmanız mümkün.
14,90 TL 9,90 TL

İstanbul

Elinizle dokunabildiğiniz 200 yıllık neler var çevrenizde, bir bakın. 200 yıllık Beylik zeytinleri Antalya Manavgat'ın en canlı, en uzun ömürlü zenginlikleri arasında. NAR onları sizin için dalından topluyor. Sıcak iklimin oluşturduğu bir mikroklima alanında, az rüzgara maruz kalan bu zeytin, yakıcı ve güçlü bir aromaya sahip. Belki de, Yörük beylerinin yazdığı destanlara tanıklığını taşıyor içinde yüzyıllardır. Şimdi, bir bir berrak şişesine sığmış yeni öykülerde.
34,90 TL

İstanbul

Güçlü bir protein, vitamin ve fosfor kaynağı olan Antep fıstığı kan şekerinin yükselmesini önleyici etkisiyle şeker hastalarının da rahatlıkla kullanabileceği bir besin. Nar; Antep coğrafi işaretini taşıyan fıstık ağaçlarının meyvesinden katkısız, doğal presleme yöntemiyle faydalı bileşenleri korunarak elde edilen yağını, Antep’in “yeşil altını”nı sunuyor. Antep fıstığı yağı yüksek oranda çoklu ve tekli yağ asitleri içeren Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerini bolca bulunduruyor. Sahip olduğu Pro-Vitamin B5’in saç dökülmelerini azalttığı, E vitamininin cildin sağlıklı ve parlak kalmasını sağladığı biliniyor. Doğal aroması ve hoş kokusu sayesinde kullanıldığı yemeklerde hemen farkediliyor. Özellikle kırmızı et ve balıkta, salatalarda, soslarda, hamur işlerinde, tatlılarda, baklava  ve dondurmada kullanılmaya uygun bir lezzet ve içeriğe sahip.
54,90 TL

Balıkesir

Özellikle antioksidan özelliği taşıyan zeytinyağları ile ünlenmiş olan Laleli'nin koleksiyonundan olan bu zeytinyağı, kesinlikle denemeniz gereken bir ürün. Akdeniz'in tarihi ile harmanlanmış bu özel ürün ile çok özel meze ve salatalar yaratabileceksiniz.
13,90 TL 8,90 TL

Balıkesir

Bu aromalı zeytinyağı seti size harika bir fırsat sunuyor. Bu koleksiyondaki zeytinyağlarını numune olarak düşünün. Her birini deneyebilir, farklı öğünlerde ve yemeklerde kombinleyebilir, favorinizi seçip bir sonraki siparişinizde büyük boyunu alabilirsiniz. Minik şişeleri ile bu sevimli zeytinyağları denemeniz için sizi bekliyor. Fesleğenli, acı kırmızı biberli, portakallı, sarımsaklı, limonlu ve kekikli çeşitleriyle.
21,90 TL 16,90 TL

Balıkesir

Laleli'nin çeşnili zeytinyağları meşhurdur. Klasik zeytinyağı anlayışına yeni bir soluk getirerek farklı lezzetleri birbiri ile harmanlayarak ortaya enfes bir tat çıkartan Laleli'nin bergamot çeşnili zeytinyağı ile kahvaltılar artık daha zevkli ve daha keyifli.
14,50 TL 9,90 TL

Balıkesir

Klasik zeytinyağı anlayışına yeni bir soluk getirerek farklı lezzetleri birbiri ile harmanlayarak ortaya enfes bir tat çıkartan Laleli'nin biberiye çeşnili zeytinyağı ile kahvaltılar artık daha zevkli ve daha keyifli. Biberiye olarak tanıdığımız güzel kokulu, soluk mavi renkli bu bitkinin aroması zeytinyağına bambaşka bir tat katıyor. Siz de bu ürünü zeytinleriniz, peynirleriniz ve domateslerinizle harmanlayabilirsiniz.
14,50 TL

Bursa

Çeşitli baharat ve turşularla marine edilmiş  bir üründür. Baharat kullanımı çok itinalı yapılmış ve sonucunda zeytinlerde hafif, rahatsızlık vermeyecek bir marinasyon sağlanmıştır. Biber ve yeşil zeytinin uyumunu Sofrana'nın biberli yeşil zeytininde yaşayın. Kahvaltı sofralarınıza birebir uyacak olan biberli yeşil zeytinleri çeşnili zeytinyağları ile tatlandırabilirsiniz.
11,90 TL

Bursa

Gemlik bölgesi dağ köyleri zeytinlerinden hazırlanmıştır. Tuz oranı yaklaşık olarak %6'ya düşürülmüştür. Büyük boy gemlik zeytini, kahvaltıda en çok keyif alacağınız kahvaltılıklardan biridir. Büyük boy olmasından dolayı bu gemlik zeytini, ağızda enfes bir tat bırakır. Beyaz peynir ve domates ile tadına tat katabileceğiniz Sofrana'nın büyük boy gemlik zeytinlerini sofranızdan eksik etmek istemeyeceksiniz.
12,90 TL